Bizi takip edin
|
EN

İŞLETME FAKÜLTESİ

Lojistik Yönetimi

Doktora Programı Genel Bilgi

2004-2005 Akademik yılından itibaren öğrenci kabul etmeye başlayan İşletme Doktora Programı, İşletme disiplininde pratik bilgi ve beceriler kazanmanın yanı sıra işletmenin alt disiplinlerinde teorik anlamda da uzmanlaşmak isteyen yöneticiler ve akademisyen adayları için tasarlanmış, kişiselleştirilebilir bir programdır.

İşletme Doktora Programı, araştırma ve teori ağırlıklı içeriğiyle, geleceğin alanında saygı duyulan akademisyenlerini ve üst düzey yöneticilerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır. İşletme Doktora Programımızda Yönetim, Pazarlama, Muhasebe, Finansman, Üretim ve Teknoloji Yönetimi ile Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi alanlarında uzmanlaşma imkanı sağlanmaktadır.

Uzman akademisyenler tarafından yönlendirilmekte olan İşletme Doktora Programı, tez dahil 4 yıllık bir süreye yayılmıştır. Doktora programı dersleri gündüz verilmektedir. Program, gerekli koşulları yerine getiren lisans ve yüksek lisans mezunlarına açıktır. İşletme dışındaki alanlardan mezun olup programa kabul edilen öğrenciler için Bilimsel Hazırlık programı mevcuttur.

Daha fazla bilgi için tıklayınız

SOSYAL MEDYA

İzmir Ekonomi Üniversitesi
izto logo
İzmir Ticaret Odası Eğitim ve Sağlık Vakfı
kuruluşudur.
ieu logo

Sakarya Caddesi No:156
35330 Balçova - İzmir / TÜRKİYE

kampus izmir

Bizi Takip edin

İEU © Tüm hakları saklıdır.